.

.

MIROL Жените Sherpa Руно Јакна Faux Fuzzy Долг Ракав Обичните Поштенски До Самоубиец Грб

MIROL Жените Sherpa Руно Јакна Faux Fuzzy Долг Ракав Обичните Поштенски До Самоубиец Грб

DEN 694.08

Пристапност
Во достапна форма

Прирачник за мерење може да биде 1-2 см различни, тоа нема да влијае на вашето купување. Достапни во различни бои, оваа мека pullover е кадар омилена!.Додека ги следите горенаведените чекори, верувам дека ќе се избере најсоодветниот јакна.Сега вие не треба да се грижите, оваа јакна себе не се пролева многу косата, плус слој од мека Т-маица ткаенина која е целосно наредени во иста боја, кои директно ќе ги одделува внатрешниот слој од јакна.Можете да мерите вашиот биста, рамо ширина и половината големина прво да бидете сигурни дека тоа одговара на вас.НИ (16-18)XL : Биста : 125.Рака Мие Само.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Sherpa faux руно јакна грб, патент летаат затворање, ребрести полите ракави, чисто и стилски, со долги ракави.

Главните карактеристики

Избор на клиент