.

.

Складирање Кошница,Швајцарската Знамето на Швајцарија Accue Димензии Пропорции и Бои Крст,Расклопна Големи Перење Забавува со Рачки за Домашната Канцеларија 17.32X13.58

Складирање Кошница,Швајцарската Знамето на Швајцарија Accue Димензии Пропорции и Бои Крст,Расклопна Големи Перење

DEN 575.76

Пристапност
Во достапна форма

Издржливи & Стабилна : Сите конците од нашите перење кошница се дури и дистрибуција и парична казна, бидете сигурни дека кошница може да трае со години на континуирана употреба.Голема кошница за расадник, со доволно простор за складирање за пелени, бебешка брише, пелена, бебе облека,играчки, и лосион.Круг перење попречи е забавно и симпатична модели, додава прскање на боја за секоја соба, а исто така се функционални.Прекрасен дизајн забавува ќе биде голем украс и јасно до вашата соба ,и, исто така, совршен за градинка, дом, канцеларија, занает соба, или да користите како перење забавува.Тоа може да се пополни со варира на објекти,работа за внатрешна и надворешна.Совршен организатор на игра соби, овозможувајќи за складирање на играчки, книги, блокови, полнети животни, играчки со повеќе парчиња, воз опрема, или одборот игри.Внатрешниот ЈП Оксфорд ткаенина материјал го прави перење кошница.Уникатен дизајн : Нашата перење кошница има уникатна запечатување дизајн, кој не само што е добар dustproof ефект, но исто така ги штити вашата приватност во некои прилики.Квалитетот Перење Кошница : Изработени од квалитетни материјали, нашите кошеви се меки на допир, но цврсти доволно да се задржи нивната форма и се застане на своите сопствени.Вашите деца ќе сакаат да се стави настрана нивните играчки, книги и облека во оваа декоративни складирање кошница.Шик дизајн овозможува да се користат во дневната соба за да се одржи фрли ќебе, перници, и материјали за читање, како и во бањата за крпи, или како што се перење забавува.Одговара за Секоја Пригода : Стави во секое место во вашиот hourse,спална соба, балкон,тоалет, цртање соба, ходникот, cloakroom, кујната.Цврсти рачки се потврдени од страна на нишката бод, што е доволно силна за да го подигнете и да го носат, погодно за вас да се сфати големи кошеви насекаде.

Главните карактеристики

Избор на клиент