.

.

54 Различни Кристал Скапоцен Камен Шишиња Чип Кристал Исцелување Падна Гем Реики Wicca Камења Сет

54 Различни Кристал Скапоцен Камен Шишиња Чип Кристал Исцелување Падна Гем Реики Wicca Камења Сет

DEN 1176.00

Пристапност
Во достапна форма

Големина Детали : Шише Ширина 22 мм; Висина 30 мм; 54 компјутери Вкупната Тежина : Околу 1100 Грам.Секое духовно исцелување камен има специфична боја и енергетски вибрации, емитуваат позитивна енергија за самите и очисти вашата аура. 1 сет на 54 шишиња на избрани вистински природни камења.Овие кристали и исцелување камења се совршен подарок за вашите пријатели, семејства, мајка, деца и себе си, која камен шише исцелување информации што се обезбедени за духовно водство.Мулти-за Употреба : чипови кристал шишиња е добро за камен собирање, бизнис подарок, камен учење, прослава, дома декорација, роденденски подарок, накит одлуки и повеќе.За телото, умот и духот.Од кристал чипови се направени од природни, ве молиме овозможи тие ќе варира во различни бои, облик и вени. 54 Кристал Име : ите Аметист Аквамарин Водни Ахат Црна Obsidian Црна Rutilated Црниот Турмалин Сина Apatite Сина Aventurine Сина Jade Бразил Citrine Chrysanthemum Citrine Јасно Кварц Бакар Rutilated Copperstone Fluorite Магла Кристал Гранат Злато Rutilated Златен Сјај Obsidian Зелена Apatite Зелена Aventurine Зелена Fluorite Зелена Rutilated Сива Moonstone Labradorite Lapis Lazuli Леопард Кожата Џаспер Malachite Olivine Бисер Камен Фантом Кристал Picasso Prehnite Црвено Ахат и така натаму.ите Аметист Аквамарин Водни Ахат Црна Obsidian Црна Rutilated Црниот Турмалин Сина Apatite Сина Aventurine Сина Jade Бразил Citrine Chrysanthemum Citrine Јасно Кварц Бакар Rutilated Copperstone Fluorite Магла Кристал Гранат Злато Rutilated Златен Сјај Obsidian Зелена Apatite Зелена Aventurine Зелена Fluorite Зелена Rutilated Сива Moonstone Labradorite Lapis Lazuli Леопард Кожата Џаспер Malachite Olivine Бисер Камен Фантом Кристал Picasso Prehnite Црвено Ахат Црвено Aventurine Црвено Jade Црвена/Зелена Ахат Rhodonite се Зголеми Кварц Рубин Zoisite Rutilated Аметист Smoky Кварц Снегулка Obsidian Јагода Кварц Sunstone Тигар Око Турмалин Тиркизна Unakite Бела Корални Бела Тиркизна Жолта Aventurine.

Главните карактеристики

Избор на клиент