.

.

Вакуум Торба,13 H,5-1/4 L,PK10

Вакуум Торба,13 H,5-1/4 L,PK10

DEN 4152.00

Пристапност
Во достапна форма

Чистење Опрема и Правосмукалка.Производителот : Hoover Комерцијални.Произведено во Кина.Вакуум Торба, За Вакуум Тип Исправена Вакуум, Се Вклопува Во Вакуум Бренд Hoover Комерцијални, Одговара На Вакуум Модели Mfr.Нема.CH95413, Торба Филтрација Тип Стандард, Филтер Ефикасност 99 Проценти на 0.5 microns, Торба Материјал Хартија, Ply Брои 2-Ply, Торба Пикап Тип Сува, Торба Реупотребливост Не-Еднократно, на Висина 13, Должина 5 1/4 во, Ширина/Дијаметар 3 во Пакет Количество 10.

Главните карактеристики

Избор на клиент