.

.

INFINITIPRO ОД CONAIR Frizz Слободни Компактен Фен ~ 2x Сјај - 3x на Frizz Контрола

INFINITIPRO ОД CONAIR Frizz Слободни Компактен Фен ~ 2x Сјај - 3x на Frizz Контрола

DEN 669.60

Пристапност
Во достапна форма

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Не Frizz, Нема Гужва : се ослободи од frizz; Зголемете сјај и управување со Frizz Слободни Компактен Фен за Коса кој напредни ionic технологија, која генерира до 50 проценти повеќе јони за подобрена управливост и frizz-слободен сјај.Покаже Frizz, КОЈ е Шеф На : INFINITIPRO ОД CONAIR Frizz Слободни Фен има професионална долг живот мотор, 1875 Watts за моќен, брз сушење, и титаниум керамичка технологија која создава дури и топлина за заштита на косата од оштетување.Стил Контрола : 3 Топлина / 2 Брзина на прилагодувања за да ги прилагодите на вашите сопствени уникатен стил и Ладно Шут копчето за заклучување стил во место; БОНУС : Вклучува 2 concentrators за елегантен стил и 1 diffuser за да се минимизира frizz и им даде на оние кадрици поттик.Лидер во Фенови за Коса : Од традиционални bonnets да hi-tech фенови опремени со најсовремена технологија, Conair има голем избор на фенови за коса за секој тип на коса и секој коса стил.Conair за Нега на Коса : Од 1959 година, што сме го направиле иновативни мали апарати, косата tools, и повеќе; на Нашите нега на коса линија вклучува висок квалитет на фенови за коса, четки, стил tools, и коса додатоци.Покаже frizz, кој е Шеф!Опремен со Висок вртежен момент на моторот со кој се промовира побрзо сушење, ова мора да се има фен прави секој ден добра коса ден.Напредни ionic технологија ја зголемува ion излез од 50% до состојба и нежно го скроти frizz при додавање управливост и сјај.Титаниум керамичка технологија овозможува нежно, дури и топлина за заштита на косата од оштетување.Употреба на concentrator прилог за елегантни, мазна стилови, и diffuser да се зголеми кадрици без додаден frizz.Потоа, заклучување во вашиот совршен изглед со нашите ладно шут функција.Салон резултати дома прават лесно!.

Главните карактеристики

Избор на клиент