.

.

Coralogo Боја на Лак Случај за iPad Mini 5 Смешно Цртан филм Симпатична Kawaii Силикони Забава Покрие Стилски Мода Уникатен Дизајн Fidget Заштитна Естетски за Девојки, Момчиња, Де

Coralogo Боја на Лак Случај за iPad Mini 5 Смешно Цртан филм Симпатична Kawaii Силикони Забава Покрие Стилски

DEN 383.76

Пристапност
Во достапна форма

【Високо квалитетен материјал】Оваа симпатична i Pad Mini 5 случај е направен од висок квалитет со силиконска материјал за совршено одговара на вас i Pad ,која обезбедува лесно се стави и изнесување на случајот,Лесен,тенок и лесен допир чувства.Е совршен подарок за семејството и пријателите. 【Единствен облик】Нов дизајн и супер симпатична изглед.Симпатична и спектар на бои дизајн случај се направи вашиот i Pad изгледа различно и мода и кул.Во исто време, на полнење порта е резервирана.Отворот за полнење е убаво и отворен, па тоа нема да стане misshapen од полнењето,и сите функции на i Pad може да се користи. 【Сите круг заштита】Прашина-доказ, shockproof, капка отпорни и отпорен на гребење, и нема да се олабави или деформира при долгорочна употреба,водоотпорен дизајн за да се заштити вашиот i Pad.Во исто време,заградата за нашите i Pad држачот за стојат може да се поддржи вашиот i Pad во секое време, така што можеме да користите екран или лесно да се види. 【Собере】Овој i Pad Mini 5 случај е многу погодна за вашиот i Pad, тоа не е лесно да се лизга надвор, и тоа ќе не однесе до екстра простор во торба или џеб на облека, и тоа е лесно да се носат со вас. 【По продажбата на услугата】Ако имате било какви прашања или не се целосно задоволни со вашиот i Pad заштитни Случај, ве Молиме да се консултирате со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Главните карактеристики

Избор на клиент