.

.

Тајландски Тиково Дрво Рачно Изработени Тиково Дрво Нога Massager

Тајландски Тиково Дрво Рачно Изработени Тиково Дрво Нога Massager

DEN 1589.76

Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики десет терапевтски барови кои обезбедуваат непосредна релаксација кога валани под нозете.Доволно голем за масажа на двете нозе во исто време, но компактен доволно за чување лесно.Го држиме под вашето биро за брз масажа додека си работат.Посебно Направена од Убави Тиково Дрво во Природен Тон.Идеален подарок за пријателите и семејството - и зошто не се третираат премногу! - оваа релаксирачки длабоко нога massager ќе донесе пријатни, освежување спокојство на умови и тела на секој кој го користи тоа.Десет терапевтски барови се тркалаат под твоите нозе, обезбедување на инстант стрес олеснување и непосреден релаксација.Го држиме под вашето биро, се лизга тргнеме чевлите, и масажа на нозете додека си работат.Тоа е доволно голем за масажа на двете нозе во исто време, но, исто така, доволно компактен за да се лесно продавница далеку или носат во една мала торба.Оваа прекрасна massager е целосно рачно изработени од силна Азија тиково дрво од страна на експерт Тајландски занаетчии.Мерки околу 12 инчи широка x 7.5 инчи долго x 3 инчи висок.

Главните карактеристики

Избор на клиент