.

.

MEILUGANG Мажите Електрични Жилет Додатоци 3pcs/Set 5S Хлапак Фолија за Екран со Нож 550 570 P40 P50 P60 M30 M60 M90 5609 BS550 BS555 BS570 BS575 Хлапак Жилет Одговара за Браун

MEILUGANG Мажите Електрични Жилет Додатоци 3pcs/Set 5S Хлапак Фолија за Екран со Нож 550 570 P40 P50 P60 M30

DEN 628.80

Пристапност
Во достапна форма

Сосема нов,висок квалитет.Име на производ : Замена хлапак Глави комбинација.Без пакет.Лесно да се инсталира.Ве молиме бидете сигурни дека и вашите жилет модел.Пакетот вклучува : 1 x Хлапак Замена Фолија за Екран без package The Жилет главата е компатибилна со следниве хлапак жилети : BS550, BS555, BS570, BS575,P40, P50, P60, P70, P80, P90, M60, M90, 550, 555, 570, 575, М-30, М-60(60b, 60r, 60o, 60g), М-90, 370(не одговара батерија модел 370)5604, 5607, 5608, 5609 (некои постари модел 370 shavers НЕ се тип 5609).

Главните карактеристики

Избор на клиент