.

.

Hamilco Бела Cardstock Дебела Хартија - Празно Индекс Флеш Забелешка & Пост Картички - Поздрав Покани Стационарни 4 X 6 Тешка Тежина 80 lb Карта на Акции за Printer - 100 Пакет

Hamilco Бела Cardstock Дебела Хартија - Празно Индекс Флеш Забелешка & Пост Картички - Поздрав Покани Стационарни

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

ГОЛЕМА ЦЕНА за СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ cardstock - Ние ги користиме највисок квалитет, КИСЕЛИНА СЛОБОДНИ, дебели, и издржливи хартија, НАПРАВЕНИ ВО САД, и ние се многу ниски цени.ЕЛИТА ПАКУВАЊЕ –Безбедно спакувани во кутија за да се осигурате дека сте ја добиете вашата картичка акции во совршена состојба и за ваша погодност за чување на вашата картичка акции.ВИСОК КВАЛИТЕТ ЖИВОПИСНИ ГРАФИКИ - Кога ќе се печати на Hamilco cardstock, твојот карти ќе изгледаат професионално печатени.Идеален за ЛАСЕРСКИ, INKJET & КОПИР ПЕЧАТЕЊЕ.ПОВЕЌЕ намени – Одлично за Честитки, Покана, Разгледници, Индексни Картички, Имајте на ум Картички и Флеш Картички. 4" x 6", во тешка категорија, 80lb покрие cardstock, 215 GSM со целосна 98 светлината.ДЕТЕ Е ОМИЛЕНА!.БЕЗ РИЗИК! - 100% ПАРИ НАЗАД, ако не сте задоволни!Кликнете "Додај во Кошничката" и КУПИ ТОА СЕГА!!!.Големина : 100 Пакет.

Главните карактеристики

Избор на клиент