.

.

Свитлива Нога Спа Бања Моторните Massager w/ Топлина Меур Црвено Светло Стрес Олеснување | Ле Voila!

Свитлива Нога Спа Бања Моторните Massager w/ Топлина Меур Црвено Светло Стрес Олеснување | Ле Voila!

DEN 7199.76

Пристапност
Во достапна форма

Свитлива и лесен дизајн за лесен за складирање и за носење на Брзи греење ви дава добра нога бања искуство.Меур масажа постојано го стимулира акупунктура поени на нозете за нежна масажа.Црвено светло функција, стерилизација, и да се промовира циркулацијата на крвта 2 монтажни масажа ролки промовира циркулацијата на крвта и ослободување на заморот На медицина поле се користи за да се одржи билки или морска сол за да се подобри нога бања ефект.Ги отстраните мртвите кожата и calluses со pumice камен, чистење на четка и ролери massager Едно-копче операција е погоден за стари лица Стигнале метал поддршка прачки се многу цврсти и издржливи.Жиците може да се завитка околу дното за да се зачува простор и да се избегне нередот 4 не се лизга влошки помогне на нога масажа кадата не е лесно да се тресат или лизгајте Го има УЛ сертификација и е безбеден за употреба.На количка за нога бања massager е погодна за целото семејство и може да го подобри квалитетот на живот.Постои само едно копче за лесно ракување, така што можете да изберете различни начини во зависност од вашите потреби.Со масажа ролки и меур масажа, тоа може ефективно да промовира циркулацијата на крвта, ублажување на болка и замор на телиња, и нозете, и се изедначи на меридијаните.На црвено светло може да го подобри терапевтски ефект како и намалување на оток, пулсација или црвенило.И можете слободно да го избере pumice камен, чистење со четка и ролери massager за да се задоволат различните потреби.На свитлива и лесен дизајн заштедува простор за лесно носење и чување.Тоа ќе ви обезбеди со тивка читање и работна средина, додека масажа на вашите нозе.

Главните карактеристики

Избор на клиент