.

.

Удар Слободни Кука, Цилиндрични Бања Грб Кука за Вар Ѕидови за Фрижидер Врати за Laminates за Гардероби

Удар Слободни Кука, Цилиндрични Бања Грб Кука за Вар Ѕидови за Фрижидер Врати за Laminates за Гардероби

DEN 496.80

Пристапност
Во достапна форма

ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Кога ја користите оваа цилиндрични една кука кука, само откине заштитен слој на кука на грбот и се држи каде што сакате.Препорачливо е да се одржи тоа 24 часа пред да виси на објектот.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ДИЗАЈН : Овие ѕид куки може да се користи за чување на секојдневните предмети за домаќинството.Како што прибор за готвење, чадори, крпи, капути, облека, копчиња, облека, капи, итн.ШИРОК СПЕКТАР НА АПЛИКАЦИИ : Вие не може да се држи ги на сјајни тешко изгледот, како што се плочки, фрижидер врати, гардероби, мермер, ќерамиди, керамика, огледала, од нерѓосувачки челик, акрилик, пластика, laminates, гипс табли, итн, не се препорачува употреба текстура позадина, во спротивно ќе падне или да го оштети вашиот ѕид.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Направен од вистински SUS304 бранеа од нерѓосувачки челик.Се обезбеди квалитет и живот, како и долготрајната употреба на antirust, водоотпорен и отпорност на корозија.Многу погодна за влажно бањи и висока температура кујни.БЕЗ ДУПЧЕЊЕ : Тешки кука, силна адхезија и водоотпорен.Максималното оптоварување е 15 кг без оштетување на ѕидот.Голема врата налепници и ѕидот налепници се добар помошник за складирање во нашите секојдневни животи.

Главните карактеристики

Избор на клиент