.

.

Топлина Возен Месење LED Дисплеј Воздушен Притисок Релаксирачки Shiatsu Нога Нога Massager 110V НИ Plug Црвена

Топлина Возен Месење LED Дисплеј Воздушен Притисок Релаксирачки Shiatsu Нога Нога Massager 110V НИ Plug Црвена

DEN 2071.20

Пристапност
Во достапна форма

1. Вграден-во тркалање топки испорача длабока масажа на стапалата 2. Помош за олеснување напнатоста и заморот на нозете. 3. Реплицираат начинот на традиционалните shiatsu масажа и рефлексологија терапија 4. Благотворно топлина што ја подобрува вашата масажа искуство. 5. Прилагодливи брзина од ниски, средни до високи според вашите потреби и сака 6. Пет копчиња за лесна контрола : време на поставување, модел, интензитет, топлина, on/off. 7. LED прикажува тековната работниот статус 8. Отстранлив архивиран крпа покритие за лесно чистење. 9. Компактен и ергономски дизајн за лесно складирање, по употреба.Опуштете се и смири од нозете ваши во оваа Топлина Возен Месење LED Дисплеј Воздушен Притисок Релаксирачки Shiatsu Нога Нога Massager!Сите што треба направите е да седнете во удобен стол, или каучот, место твоите нозе во машина, и вклучете го.Вграден-во тркалање топки испорача длабока масажа на стапалата, помага за олеснување напнатоста и заморот на нозете со реплицира начинот на традиционалните shiatsu масажа и рефлексологија терапија.Благотворно топлина што ја подобрува вашата масажа искуство.Што повеќе, можете да ја прилагодите брзината од ниски, средни до високи според вашите потреби и желби.Кликнете и ред сега!Пакетот Вклучува : 1 х Airbag Греење Нога Massager 1 x Настава.

Главните карактеристики

Избор на клиент