.

.

QUINEAR Нога Massager со Топлина и Воздухот Компресија, Теле Massager со 3 Начини 3 Intensities 2 Греење за Промет и Болка

QUINEAR Нога Massager со Топлина и Воздухот Компресија, Теле Massager со 3 Начини 3 Intensities 2 Греење за

DEN 1439.76

Пристапност
Во достапна форма

(Ве молиме имајте предвид дека воздухот компресија работи само двете црева се поврзани). 20 минути автоматски shut-надвор, заштита од над-масажа кога се спие;. 1 x Рачни Контролер. 1 x Прирачник за Корисникот.Answer : ___________________________ Note : .Топлината функцијата е исклучена по зададено, можете да го притиснете копчето "топлина" копчето за да започнете.Ниска и Висока топлинска функција промовира нога циркулација подобро;.Ослободување нога болки, помош во нога повреда или операција, заздравување, нога или рака мускулите од замор, болка и чување на вашите нозе топло во ладно време.Греење функција може да се исклучи кога вие само сакате да уживате во масажа функција само.Избрана Функција : .Тоа исто така може да се користи на вашиот нога, бедро, грб, и рака да ви даде удобно и прекрасна масажа искуство.

Главните карактеристики

Избор на клиент