.

.

Нога Када, Дебели Борови Цврсто Дрво Нога Бања за Впива Нозе Massager Нозе Нога Нога Спа Дрвени Када Нога Заштита,

Нога Када, Дебели Борови Цврсто Дрво Нога Бања за Впива Нозе Massager Нозе Нога Нога Спа Дрвени Када Нога Заштита,

DEN 1375.20

Пристапност
Во достапна форма

Дизајн : изглед на домот, избор на дрво боја, фати класичен двострано дизајн, едноставен и мазна.Функција : Нога бања нога бања може да биде влажно, промовирање на метаболизмот, убавина, олеснување на замор, подобрување на спиење, тешко изолација, зелена производ.Зелена природни материјали : дрво, со природна арома на дрво, тешко изолација, зелени производи.Изолација ефект е добро : во еден час на барел на топла вода за ладење 2-3 степени, заштеда на вода и електрична енергија.Цврст метал барел дизајн : може ефикасно да се заштити барел потрајни водоотпорен.Нога бања е многу корисно.После напорен ден, се впие твоите нозе, за половина час со топла вода пред да оди на спиење во текот на ноќта, што е веројатно најдобро за здравствена заштита закон.Колку што се инсистира на секојдневието, можете да го заштитат Здравјето на вас и вашето семејство.Дали со масажа : да Материјал : висок квалитет цврсто дрво Дрвен материјал : ела има покритие : покриени нивото на Водата висина : 17cm (inclusive) -20cm (не се вклучени) Занает : боја се Однесува на : Возрасни Дали со масажа : вие Делокруг на примена : : бања Стил : модерна Применливи сцена : здравје масажа Пакување : Нога када * Забелешка 1 : 1.Поради светлина проблеми, производи и слики може да имаат мало боја, ве молиме да преовладуваат во вид 2.Како производ е направен од природно дрво, текстурата може да биде малку поинаков од сликата.Имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт Мерки на претпазливост : - Како производ е направен од природно дрво, текстурата може да биде малку поинаков од сликата.

Главните карактеристики

Избор на клиент