.

.

Опрема Мотор, Добра Цврстина Добра StaBe Здрав Gearmotor за Екранот Стојат(12V29 се Претвори)

Опрема Мотор, Добра Цврстина Добра StaBe Здрав Gearmotor за Екранот Стојат(12V29 се Претвори)

DEN 734.40

Пристапност
Во достапна форма

Достапни во четиринаесет стилови за избор.Големата обработка на моторот може да обезбеди стабилни перформанси.Производот се постигнува мал волумен и голема torsion низ голем намалување на соодносот.Широко се користи во екранот стои, вендинг машини, електрични завеси, занаети, роботи, електрични играчки, итн.Високо квалитетен материјал може да бидете сигурни дека на издржливост и стабилност на производот.Функција : 1. Производот се постигнува мал волумен и голема torsion низ голем намалување ratio2. Широко се користи во екранот стои, вендинг машини, електрични завеси, занаети, роботи, електрични играчки, итн.3. Високо квалитетен материјал може да бидете сигурни дека на издржливост и стабилност на product4. Големата обработка на моторот може да се обезбеди стабилна performance5. Достапни во четиринаесет стилови за choice Specification : Предмет Тип : Опрема Motor Voltage : 12 VCurrent : 0.5 AOptional Стил : 12 V5rpm12 V7.5rpm12 V12rpm12 V13rpm12 V16rpm12 V24rpm12v27rpm12v29rpm12v32rpm12v44rpm12v59rpm12v60rpm12v90rpm12v120rpm Пакет Листа : 1 x Мотор .

Главните карактеристики

Item Type:
Gear MotorVoltage
Current:
0.5A
Optional Style:
 
12V5rpm :
12V7.5rpm :
12V12rpm :
12V13rpm :
12V16rpm :
12V24rpm :
12V27rpm :
12V29rpm :
12V32rpm :
12V44rpm :
12V59rpm :
12V60rpm :
12V90rpm :
12V120rpm :
Package List:
1 x Motor  :
Избор на клиент