.

.

Гроздобер Норвешка Знаме Дрво Позадина Магнетно Копче Кука Облак Форма Ѕид Keychains Држач за Пропелер Организаторот за Домашна Канцеларија Dorm Соби Декорација

Гроздобер Норвешка Знаме Дрво Позадина Магнетно Копче Кука Облак Форма Ѕид Keychains Држач за Пропелер Организаторот

DEN 486.96

Пристапност
Во достапна форма

Вградениот користи силни магнетни магнет, без кука, тоа е многу едноставен за употреба, клучот може да биде цврсто се фиксни, и не ќе падне лесно.Додадете разубавувањето да вашата топла домашна декорација.2 инчи, ве молиме внимателно да се измери големината пред ставање на ред.Големината податоците се добиени од страна на прирачник за мерење.Нормално е дека грешката е во рок од 1cm.Оваа симпатична магнетни кука е многу погодна за инсталација на ѕидовите на соби, ходници, кујни, спални соби, канцеларии, домови, перење соби, farmhouses, празник куќи, гаражи, хотели, итн.Симпатична магнетни кука е многу погодна за инсталација на ѕидовите на дневната соба, ходник, кујна, спална соба, канцеларија, соба, перење, farmhouse, куќа за одмор, гаража, хотел, итн.Магнетни кука димензии : должина : 9.мал објект.

Главните карактеристики

Избор на клиент