.

.

TIEMORE Нога Масажа Машина, Електрични Нога Massagers, Полн Мултифункционален Нога Масажа Опрема со Топлина Функција, за Циркулацијата на Крвта, Промовирање на Спиење, Бол?

TIEMORE Нога Масажа Машина, Електрични Нога Massagers, Полн Мултифункционален Нога Масажа Опрема со Топлина

DEN 1583.76

Пристапност
Во достапна форма

Bionic Масажа Функција===Ова нога massager врши масажа начини како push, притиснете, се тркалаат, краен случај, месете, и да ви обезбеди со целосна и удобно масажа искуство со симулира вистинско лице, масажа техники. 3 видови на масажа intensities ===Оваа масажа машина дава 3 нивоа на интензитет која може да се прилагоди, според различни потреби за да се исполнат голем број на луѓе.Топлина Функција===Електрични Нога massager карактеристики со изборен греење функција (30~40â"┐), на shiatsu нога massager, помага да се подобри циркулацијата на крвта, ублажување на болка на fatigued мускули и ослободување на вашиот стрес.Отворен дизајн===Длабоко Месење Massager е поудобно и дише, тоа не е заостанато во кога се користи, и со отворен дизајн, лесен за чистење.Прегревање Заштита & По продажба на Услуги===Прегревање функција се направи тоа е безбедно да се користи.За било квалитетот поврзани со проблеми, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, и задоволување на решение ќе се добие во рок од 24 часа.Безбедно и Практично===Контрола на сите функции со едноставен допир на екран на допир панел.Со отворен дизајн, електрични нога massager нема потреба да се грижите за било мирис на подножјето massager.Греење масажа ===пријатна масажа е поудобно со температура помеѓу 30-40 掳C, промовирање на циркулацијата на крвта.Лесен за ракување===4 функцијата на копчињата може да се извршуваат сите операции, како и старите лица, исто така може да го користите лесно.Авто времето функција===вграден во прегревање заштитен уред обезбедува 15 минути прегревање заштита.Широк апликации===Не само масажа на нозете, но исто така и на нозе, раце итн, намалување на болка на pelma и глуждовите.Спецификации : Тип : Нога Масажа Machine Color : Red Quantity : 1pc Material : Пластични и метални+електрични components Power : 24 WRated напон : 12 VPlug : USCable должина : 1.8 m Product Големина : 33*17.5*14cm/12.97*6.88*5.50 oz Net тежина : 1470g/51.85oz Package1* Нога масажа машина.

Главните карактеристики

Избор на клиент