.

.

Revlon Совршен Топлина 1875W Брзо Сува Компактен Фен

Revlon Совршен Топлина 1875W Брзо Сува Компактен Фен

DEN 359.04

Пристапност
Во достапна форма

1875 watts на моќ.Шампањ спреј заврши.Вклучува concentrator.Има преклопна рачка за лесно погодност.Има студена шут да го поставите вашиот стил.Revlon rvdr5005 ion одберете 1875 вати компактен патување фен има многу енергија за компактен фен за коса.На фен е опремен со преклопна рачка за да се направи пакување удобен.Постојат два загрева и две брзини, заедно со ладна шут за да го поставите косата стил.

Главните карактеристики

Избор на клиент