.

.

Мачка Храна Чинии Не се Лизга Куче Јадење Храна за Миленичиња Чаши Mottled Црвено Бели Сидро(1) Плитки Мачка Вода Сад Мачка Хранење Широк Чаши на домашно Милениче Сад на

Мачка Храна Чинии Не се Лизга Куче Јадење Храна за Миленичиња Чаши Mottled Црвено Бели Сидро(1) Плитки Мачка

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

【 Перење инструкции 】 нерѓосувачки челик сад го прави полесно чистење и може да се мијат во машина за миење садови.Ве молиме проверете ги појавување на големината пред купување.15° склони агол дизајн го намалува притисокот на домашно милениче вратот и зглобовите, и да може ефективно да промовира цревната варењето на храната.Ве молиме проверете ги појавување на големината пред купување.

Главните карактеристики

Избор на клиент