.

.

Сет од 2 Автомобил Coasters за Купот на Сопствениците, Бела Аква Chrysanthemum 2.6 Инчен Абсорбента Керамички Coasters за Пијалоци, Чај, Кафе, Бар, Сива Едноставна Линија Флорални

Сет од 2 Автомобил Coasters за Купот на Сопствениците, Бела Аква Chrysanthemum 2.6 Инчен Абсорбента Керамички

DEN 1034.40

Пристапност
Во достапна форма

♛ГЕНИЈАЛЕН ДИЗАЈН : Автомобил coasters се направени од високо квалитетна заштита на животната средина керамика, без иритирачки мирис.Автомобил керамички coasters обезбедуваат одлични зафат и да се избегне купот на лизгање, помага да се намали бучавата предизвикана од лизгање чаши додека возите. ♛Се ЗАДРЖИ ВАШИОТ АВТОМОБИЛ ЧИСТЕЊЕ : Ако ви се допаѓа да се напие вода, ладна кока кола или кафе додека возите, на течности капе од купот ќе предизвика купот на носителот да биде валкан, овие coasters за пијалаци се одлични за апсорпција на вода капки од надвор на купот и чување на автомобилот чисти, елиминирање на проблеми на чистење во чаша носителот. ♛ОДГОВАРА на СТАНДАРД ЧАША НОСИТЕЛОТ : 4 автомобил coasters, 2.6 инчен (6.5 cm) во дијаметар и 0.6 инч во дебелина.Нашите пијат coasters може да се користи не само како автомобил coasters, но исто така и како практична декорација во дом, канцеларија, бар и партија, кафе на маса и повеќе. ♛ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : Мали и исклучителна чај coasters може да се даде да се родители, роднини, пријатели и соседи, особено автомобил љубители на Божиќ, ноќта на Вештерките, Денот на Вљубените, денот на Благодарноста, Св. Патрик, Велигден, Денот на Таткото, на Мајката Ден, родендени, годишнини, свадби, housewarming и други прилики незаборавни. ♛CARE & НАСМЕВКА УСЛУГА : Кафе увеселителен парк се поставува лесно да се мијат и чистење чисти со вода.Сува тоа во ветер или сонце.Вие не мора да се грижите за нив исчезнува.Ако имате било какви прашања во врска со нашиот бар coasters или услуги, можете да не контактирате во било кое време.Ние ќе бидеме среќни да помогнеме.

Главните карактеристики

Избор на клиент