.

.

Складирање Кошница,Панк-Рок Свирка Постер Флаер Дефиниција,Расклопна Големи Перење Забавува со Рачки за Домашната Канцеларија 17.32X13.58

Складирање Кошница,Панк-Рок Свирка Постер Флаер Дефиниција,Расклопна Големи Перење Забавува со Рачки за Домашната

DEN 1080.00

Пристапност
Во достапна форма

Совршен организатор на игра соби, овозможувајќи за складирање на играчки, книги, блокови, полнети животни, играчки со повеќе парчиња, воз опрема, или одборот игри.Голема кошница за расадник, со доволно простор за складирање за пелени, бебешка брише, пелена, бебе облека,играчки, и лосион.Квалитетот Перење Кошница : Изработени од квалитетни материјали, нашите кошеви се меки на допир, но цврсти доволно да се задржи нивната форма и се застане на своите сопствени.Вашите деца ќе сакаат да се стави настрана нивните играчки, книги и облека во оваа декоративни складирање кошница.

Главните карактеристики

Избор на клиент