.

.

Француски Baguette Пан нелеплива Обложена Пан Перфорирани француски Леб Печење Послужавник Porous Леб Фах 10 Инчи 3 Ритам Бран Леб Печење Алатка (Сребро(M))

Француски Baguette Пан нелеплива Обложена Пан Перфорирани француски Леб Печење Послужавник Porous Леб Фах 10

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

Направени за да се постигне прекрасен изглед,вкусни baguettes без никаков напор.Многу добар печење додатоци за правење Baguette Леб.Ви овозможат лесно да се пече убави леб!3.Ви благодариме за вашето разбирање.На метал дебелина на овој пан е избран за да се овозможи дури и на топлината и максималниот животен век.Ве молиме овозможи 0~1 инчен грешка поради прирачник за мерење.Оваа baguette леб мувла е 2/3/4-Добро француски baquette пан и оваа baguette послужавник може да се пече 2/3/4 лебови во исто време.Посебно дизајниран за baguette,француски леб.Ве советуваме користење на поцврста отколку помек тесто во оваа тава.Лесен за употреба и чистење на Оваа Baguettes Пан е совршен за вас да се создаде автентични baguettes дома.Специјално обликувани така леб го задржува правилна форма.Tips A многу гасена тесто,како не-мачкам тесто,може да се заглавени во тавата е перфорации. 【Перфорирани Дизајн】Перфорирани дизајн овозможува дури и на циркулацијата на топлина за хрупкави заврши.Погоден за домашни или печење продавница дизајн.Non-stick & Perforation Non-stick обложени перфорирани француски леб фах,што дава јасна,сјајна површина за печење.Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1.Лесен за употреба и чиста.Погоден за домашни или печење продавница дизајн.Ве молиме да бидат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем, да се обезбеди вашиот најдобар шопинг искуство. 【Погодно】Со овој baguette пан,можете лесно да се направи прекрасен изглед,вкусни baguette,целата-жито леб,триаголник, леб, топло-куче и така натаму без напор со себе дома.Поради светлосни ефекти, се следи светлината , контрастот и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.Површина е мазна и лесно да се demould додека ефикасно намалување на нафта адсорпција,удобен и чиста.Mesh дизајн со добра топлинска спроводливост, полесни и повеќе практични.Спецификација : Боја : Црна, Silver Size : 15" x 13" x 1"( L ), 15" x 10" x 1"( М ), 15" x 6" x 1"( S )Тежина : 500g ( L ), 367g ( М ), 245g ( S )Пакет се Вклучени : 1 x Леб Пан Карактеристики : 1.

Главните карактеристики

Избор на клиент