.

.

SdZhuoRen Двојно-Layer Ретро Hairball Коса Клип,6 КОМПЈУТЕРИ Двоен Слој Plait Hairpin Коса Алатки, Мода Двојно Удира Фризура Hairpin за Жените Плетенка на Косата Супер Симпатична Hairpin (6pc

SdZhuoRen Двојно-Layer Ретро Hairball Коса Клип,6 КОМПЈУТЕРИ Двоен Слој Plait Hairpin Коса Алатки, Мода Двојно

DEN 455.76

Пристапност
Во достапна форма

1дел од косата клип кој контакти косата е дизајниран со конвексни заби, а клипот на врвот може да ви помогне да плетенка на косата, клип удира, клип скршени коса.Тоа може да се носи повеќе stably. 2без разлика Дали вашата коса е долга, кратка, кадрава или права, овој двоен слој hairband лесно може да го носи поставен фризура во само неколку минути, брзо, мода и убава дизајн, погоден за сите возрасти. 3Светли бои ги направи изгледа единствен, додадете забава на вашиот фустан и да го направат вашиот живот шарени. 4Направени од мека волна и смола материјал, со доволно флексибилност, не е лесно да се скрши, исправање на вашата коса цврсто и цврсто, и одржување на вашата коса уредни и чисти. 5Двоен Слој Ретро Hairball Коса Клип,6 КОМПЈУТЕРИ Двоен Слој Plait Hairpin Коса Алатки, Мода Двојно Удира Фризура Hairpin за Жените Плетенка на Косата Супер Симпатична Hairpin.Двоен Слој Ретро Hairball Коса Клип,6 КОМПЈУТЕРИ Двоен Слој Plait Hairpin Коса Алатки, Мода Двојно Удира Фризура Hairpin за Жените Плетенка на Косата Супер Симпатична Hairpin ЗАБЕЛЕШКА : 1.Ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење. 2.Поради различни екранот и друга светлина, сликата не може да се покаже вистинската боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање.

Главните карактеристики

Избор на клиент