.

.

ZJDU Бамбус Облека Јакна Облека Виси Тешки Полиците со Врвот Полица, 3 Закачалки за Облека и Чевли, Влезот Пасуси, Спални соби, дневни Соби, Соби, Апартмани и Домови,60см

ZJDU Бамбус Облека Јакна Облека Виси Тешки Полиците со Врвот Полица, 3 Закачалки за Облека и Чевли, Влезот Пасуси,

DEN 319.20

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Ова палто рек изработени од природни бамбус, животната средина пријателски, здрав, носат-отпор и лесно да се чисти.Погодна да се стави или висат облека, палта, капи, шалови, suitcases, растенија во entryway, пред вратата, спална соба, итн.Бамбус материјал изгледа многу елегантна, исто така добар украси.Ролери дизајн : зголемување на lockable ролери, каде да се стави да се движат нов живот, таванот засилување дизајн, ефективно зголемување на стабилноста на закачалка, простор за складирање.Стилски и елегантен дизајн : Добра комбинација на облека решетката и чевли решетката.Овој пренослив облека перење решетката е дефинитивно одличен избор за домови и канцеларии.Се разгледа во детали на дизајнот : на ejector обезбедува доволно простор да се откажам било панталони, палта и фустани, моќна и функционална поделба, обезбедување на голема капацитет на носивост.Лесно да се Соберат : Ние сме биле подготвени јасна лесно јасна настава и Инсталација алатка во пакетот, дополнителни алатки не се потребни.Можете лесно може да заврши на собранието со што се однесуваат на инсталација рачно.Направен од природни бамбус, оваа тешка должност закачалката е водоотпорен, не-deformable и издржливи.Можете да се организира било долги палта, па дури и чевли и перење кошеви дома.Ова стои нуди ултра-стилски стандардна грб кука замена која одговара на уредно во аголот на вашата соба и е идеален за коридори, тремови, соби и оранжерии.Погоден за спални соби, ходници, home office и студија.Производ : грб рек / чевли rack Material : Bamboosize : 60cm : 59*35*165cm70cm : 69*35*165cm80cm : 79*35*165cm100cm : 99*35*165cm List : грб багажник, монтажа завртка хардвер.

Главните карактеристики

Избор на клиент