.

.

Телефон Спојувалка за Каиш Торбичка Кожа Мобилен Телефон Holster со Појас Јамка Случај За Samsung Галакси Забелешка 10+, Забелешка 10 Лајт, S10 Лајт,S10, S10 Плус, J4+,S9+,S8+, S7edge+, Чове

Телефон Спојувалка за Каиш Торбичка Кожа Мобилен Телефон Holster со Појас Јамка Случај За Samsung Галакси Забелешка

DEN 1154.40

Пристапност
Во достапна форма

Кожни Материјали, Премија синтетички кожа, претставува добар изглед и издржливост.Појас Торба е совршена големина за да ги собере под 6.5" паметни телефони , како На i Phone 6 S 6 S Плус, 7, 7 Плус, XS Max, 11 Про Max, За Samsung Галакси Забелешка 5, Забелешка 4, Забелешка 3, Galaxy S3,S4,S5,S6,S7,S8, S9 S10 S10+ A70/A70 S/A20 S A80 A90. Hands-free и џебови слободни погодно да го однесете вашиот телефон со вас.Обезбеди затворање да се задржи вашиот паметен телефон и картички безбедно Место.авто-затворање магнети еден на секој крај на наушник капак.На задната страна на holster има широк појас циклус кој може да се сместат појас дека е 2.3 инчи широка без било каков проблем.Функција Предмет Тип : Појас Hoslter Main Материјал : СТП Leather1.Рацете слободни и џебови слободни погодно да го однесете вашиот телефон на движење.2.Силна Затворање, тоа е многу издржлив и погодност.Не само да се земе надвор и го стави во лесно, но, исто така, се задржи вашата картичка и паметен телефон безбедност во внатрешноста на торбичка.3.Одлична заштита за дневна употреба.Пристап до вашиот телефон лесно, и да ја задржите тоа каде точно ви треба.L Големина Применливи на Сите Подолу 6.3" модели : i Phone серија : 11/ XS Max / XR / XS / X / 8p / 7p / 6p Samsung S серија : S20 + / S20 ултра / S10 / S20 / S10e / S9 / S8 / S10 + / S9 + / S8 +/ S10 Lite Samsung Забелешка серија : Note10 + / Забелешка 10 Lite Samsung J серија : J4 + Samsung серија : A40 / M30 S / А50 / A50 S / A20 / A30 / A9star / A8star / A9 / A8 / A7 Samsung C серија : / C7 / C9 / C9 про Huawei Колега серија : Mate30 / mate30 Pro / Mate20 / Mate20pro Huawei P серија : p30pro / p30 / p30lite / p20 / p20 лајт / p20 pro Huawei nova5 / 5i / 5i pro / 4/3 / 3i / Чест 9 X / Чест 8 X / 8c / 8play / Чест 10 / 7i / nova4e / Maimang 7 Other телефон : (One Plus) / OPPO R17 pro / R11 Плус / vivox27pro x20plus / vivo X27 X23 / Xiaomi 9/8/6 pro / Xiaomi 9se / 8se / 8 Лајт / Redmi 8 A / 8 / note8 / note8pro / note8 T / note7 / note7pro / Redmi 6pro / 6 X / 6/5/4 / 4x / 6 A / note6 / note5 / note3 / LG.V20 V30 / LG.V10 / G6 / Г-7 / G4 / G5 / Sony Z5 / Z4 / Z3 Мобилен телефон universal XL Големина Одговара за Под 6.5" паметен Телефон На Samsung A70/A70 S/A20 S A80 A90 For One Plus Сите Serise For Blackview BV6800 Pro For Huawei Колега 20 X/ Чест 8 X Max For Xiaomi Max.

Главните карактеристики

Избор на клиент