.

.

EXCEART 40PC Божиќ Jingle Bells Божиќ Метал Санки Ѕвона Шарени Занает Ѕвона DIY Ѕвона за Занает Одмор Партија Материјали

EXCEART 40PC Божиќ Jingle Bells Божиќ Метал Санки Ѕвона Шарени Занает Ѕвона DIY Ѕвона за Занает Одмор Партија

DEN 484.80

Пристапност
Во достапна форма

Кога ѕвона се тресе, тие ќе се направи весели Jingle.Површината на бел е насликан, па светла и сјајна.Правење правец на chimes, doorbells, или ги користат нашите јаже да го гајтанот низ тоа и тоа на Божиќ дрво, тие сигурно ќе убавината на вашиот.Jingle bells со мали и дизајн, прекрасна и подарок за вашиот Божиќ дрво декорација, или DIY pendant.Опис Направени од издржлив метал материјал за секојдневна активност.Со метални прстени на ѕвона, лесно да се вклучи или да ги симнат и не е лесно да се изгуби.Со мали и дизајн, прекрасна и подарок за вашиот Божиќ дрво декорација, или DIY pendant.Карактеристики Боја : Како што е прикажано.Материјал : Алуминиум.Големина : Околу 4 x 4 x 4cm.Пакет Вклучувајќи 40 компјутери Ѕвона.

Главните карактеристики

Избор на клиент