.

.

Нога Massager Ролери Plantar Fasciitis Активира Точка Акупресурата Рефлексологија Алатка за Нога Болка Дијабетична Невропатија

Нога Massager Ролери Plantar Fasciitis Активира Точка Акупресурата Рефлексологија Алатка за Нога Болка Дијабетична

DEN 379.92

Пристапност
Во достапна форма

Лесен за употреба, да ги Задржи вашите чорапи за нежна масажа и соодветни за различни големини на нозе.Промовира подобар проток на крв да се подобри целокупното здравје.Здраво тело и добра состојба може да уживаат среќен живот.Нога massager може да биде добар избор.Мала тежина и малата големина, погоден за сите видови на сцени, како што се гледање ТЕЛЕВИЗИЈА, работат или имаат одмор.Добра алатка за да се ослободат сите видови на болка во мускулите, освежува уморни, болки, achy нозе.Карактеристики - Боја : Како Што Е Прикажано. - Материјал : Пластика. - Size : За 29x14x4cm. - Совршена алатка за да се ослободат сите видови на болка во мускулите, освежува уморни, болки, achy нозе. - Промовира подобар проток на крв да се подобри целокупното здравје.Пакет Вклучувајќи 1 x Нога Наназад Massager.

Главните карактеристики

Избор на клиент