.

.

Naisde Микро-Игли Усна Сјај Поставите Микро-Врежан Усна

Naisde Микро-Игли Усна Сјај Поставите Микро-Врежан Усна

DEN 2037.60

Пристапност
Во достапна форма

Органски пигменти се : Органски пигменти се покаже прекрасна боја нијансирање, и серумски поддржува боја, изглед, навлажнувачки и регенерација на усните.Задржи усните moisturized : Ексфолиране пред боење можат да се подобри ефект на боја.Постоперативна нега, исто така, е многу важно за да ги добиете најдобрите резултати.Чувајте ги вашите усни moisturized по боја.Траење на сесијата : Просек од две недели, зависи од типот на кожата.Најдобри се препорачува за нега циклус да се задржи на бои јасно и долго, вкупно 3-4 сесија.Боја : времетраење на боја ќе бидат погодени од живот навики и навики за јадење.Времетраење и боја изгледот може да се разликува за секој тип кожа.Удобен : Споредуваат со полу трајна шминка, усна постапка користи пократок игли.Па тоа е многу помалку болен и трае многу помалку време да се опорави, што овозможува непосредна секојдневниот живот.Опис : не дозволувајте пигмент и серумски допир на кожата, освен усните.Тешко е да се избрише поради силна боја .За да се спречи ова, ве молиме да аплицирате чистење гел околу усните пред операцијата.Ако тоа е прв пат, бојата може да исчезнат побрзо отколку што се очекуваше.Во овој случај, ве молиме да обрнете внимание на состојбата на вашите усни за 1-2 недели и да преземат други чекори.Answer : ___________________________ Note : 1. Бојата на фотографијата може да се разликува малку поради осветлување и различни екран.2. Ве молиме овозможи 1-3 cm отстапување се должи на рачно мерење.Пакет Including1 * Хранлив Раствор 5ml1 * Exfoliating Гел 5ml8 * Усна Сјај Гел 5ml.

Главните карактеристики

Избор на клиент