.

.

МРАЗ Инфраред 3 Филтер Поставени 82mm IR 760 850 950 82 Оптичко Стакло Тенок

МРАЗ Инфраред 3 Филтер Поставени 82mm IR 760 850 950 82 Оптичко Стакло Тенок

DEN 2878.80

Пристапност
Во достапна форма

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . ►Филтерот #1 IR-760. ►Филтерот #2 IR 850. ►Филтерот #3 IR-950. ►Двојно навој метална рамка за дополнителни филтри или Худ.►Тенка Рамка Идеален за Широк Агол. ►Вклучува 3 Џеб Филтер За Складирање Паричник.Нема боја екипа.Црно-rimmed стакло.Superfine мат црна рамка.Вклучува пред теми за филтри или Худ.Вклучува 3 Џеб Паричник.

Главните карактеристики

Избор на клиент