.

.

XuuSHA Рачни Дигитален Микроскоп Додатоци 32-МИЛИМЕТРИ 360-степен Ротирачки Една рака Trinocular Стерео Микроскоп Микроскоп Додатоци

XuuSHA Рачни Дигитален Микроскоп Додатоци 32-МИЛИМЕТРИ 360-степен Ротирачки Една рака Trinocular Стерео Микроскоп

DEN 261.60

Пристапност
Во достапна форма

Мулти-оската на ротација функција им овозможува на овој бум застане за да го лоцирате вашиот микроскоп главата на повеќето било позиција или агол.Број На Модел : Микроскоп Оружје.Одговараат за 32-милиметри Кол се Фокусира на Држачот за врвца.Арм должина : 310mm.Инсталација бленда : 32-МИЛИМЕТРИ.Микроскоп moveable фаза е направен од висок квалитет на пластика и метал, долго служат живот.Тоа е микроскоп додатоци, одлична замена за скршени еден.Ние се најдат на овој софистициран и здрав бинокуларна соединение микроскоп е многу погодна за учениците образование во средните училишта и универзитетот.Пакет incluede : 1 x Мулти-оската Прилагодливи Метал Arm Note : ве Молиме забележете дека новиот тип и стари тип на производот ќе биде испратен по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате!.

Главните карактеристики

Избор на клиент