.

.

WBLXYMDP Ranboo Двојност Сон Тим SMP Merch Pullover Дуксери Мажи/Жени Маскирани Sweatshirt Harajuku Долг Ракав

WBLXYMDP Ranboo Двојност Сон Тим SMP Merch Pullover Дуксери Мажи/Жени Маскирани Sweatshirt Harajuku Долг Ракав

DEN 448.32

Пристапност
Во достапна форма

Големина : една големина помала од НАС големина.Материјал : Полиестер,Памук.Предмет Тип : Дуксери.увезени,shipmment време : 10-30 дена.Стил : Хип Хоп.ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!!Користи слична облека да се споредат со големина.Спецификации : Пол : Мажи и жени Сезона : есен,Пролет Повод : Секојдневниот Материјал : Памук,Полиестер Декорација : Никој Облека Должина : Редовни Шаблон Тип : Print Ракав Стил : Редовни Стил : Мода,Секојдневен Јака : Маскирани Ракав Должина : Долги ракави Тежина : 320g Големина Детали : 1.За да Бидете сигурни дека ќе го добиете вистинскиот големина,ве молиме погледнете на нашата големина на табелата пред купување? 2.Mansual мерење може да exsit 1~3cm разлика на Големината : XXS,Биста : 86cm,Должина : 63cm,Рамо : 39cm,Ракав : 58cm Големина : XS,Биста : 92cm,Должина : 65cm,Рамо : 41cm,Ракав : 60cm Големина : S,Биста : 98cm,Должина : 67cm,Рамо : 43cm,Ракав : 62cm Големина : M,Биста : 104cm,Должина : 70cm,Рамо : 45см,Ракав : 64cm Големина : L,Биста : 110cm,Должина : 73cm,Рамо : 47cm,Ракавот : 66cm Големина : XL,Биста : 116cm,Должина : 76cm,Рамо : 49cm,Ракав : 68cm Големина : XXL,Биста : 122cm,Должина : 79cm,Рамо : 51cm,Ракав : 70cm Големина : XXXL,Биста : 128cm,Должина : 81cm,Рамо : 53cm,Ракав : 72cm Големина : 4 XL,Биста : 134cm,Должина : 83cm,Рамо : 55cm,Ракав : 74cm тип на Производ : Маскирани Sweatshirt.

Главните карактеристики

Избор на клиент