.

.

NetMetal 5S RB921UAGS-5SacT-NM АП 5GHz 11ac Тројно Синџир

NetMetal 5S RB921UAGS-5SacT-NM АП 5GHz 11ac Тројно Синџир

DEN 1778.40

Пристапност
Во достапна форма

Безжични 5 GHz бројот на ланци : 3 големина на Чување : 128 MB Меморија тип : NAND Безжични 5 GHz податоци го оценувате : 1300 Mbit/s ПРОЦЕСОРОТ : QCA9557 потрошувачка на енергија : 25 W ПРОЦЕСОР core грофот : Модел 1 : RB921 UAGS-5 Sac T-NM.Големината на RAM меморија : 128 MB 10/100/1000 Ethernet порти : 1 PCB температура и Напон следи : Да ПРОЦЕСОРОТ номинална фреквенција : 720 MHz, Оперативен Систем : Router OS Безжични 5 GHz стандарди : 802.11 a/n/ac.Бренд од Mikro Tik.

Главните карактеристики

Избор на клиент