.

.

Pancoke Аниме Демонот Slayer Персоналните Мажите Плетенка Хривнија на Аниме Фанови, Рефлексивни Нараквица,Полиестер,Нова Година на Подарок, Подарок

Pancoke Аниме Демонот Slayer Персоналните Мажите Плетенка Хривнија на Аниме Фанови, Рефлексивни Нараквица,Полиестер,Нова

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

Бренд : Pancoke.ИЗДРЖЛИВИ &УДОБНО : полиестер значи оваа плетенка хривнија ќе се чувствувате soft & удобно против вашата кожа.Таа ќе се одржи и ќе биде траен симбол на позитивност.ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО : среден/големи хривнија лесно ќе се вклопи во поголемиот дел зглобовите и има 6in до 8 во рачниот зглоб турнеја.плетенка бразлетна е икона на стилот, започна од секојдневниот објект и исполнет со креативност за да се направи тоа во нешто големо.БОЖИЌ ПОДАРОК или НОВА ГОДИНА ПОДАРОК за вашите пријатели,вашата сопруга,вашиот сопруг,ќерка,Син,внук,внука,Дедо,баба,сите.

Главните карактеристики

Избор на клиент