.

.

Hami Куќа Cardigans за Жените Џемпери Лесни Plaid Долг Ракав Cardigans се Отвори Пред Секојдневен Џемпер Outwear

Hami Куќа Cardigans за Жените Џемпери Лесни Plaid Долг Ракав Cardigans се Отвори Пред Секојдневен Џемпер Outwear

DEN 142.08

Пристапност
Во достапна форма

Џемпери За Жените Се Отвори Фронт.Ве молиме погледнете го Големина на Табелата на левата страна на сликата пред да нарачате. ♥ Материјал - Јакна џемпери за жените, долг ракав cardigans изработени од мек, плетени ткаенини, полиестер и spandex мешавина се топло и удобно да се носат во есен, зима и пролет. ♥ Функција - Женска cardigans лесни, мода plaid печатени, долг ракав јакна,cardigan џемпер е едноставно прекрасни.Ова е совршено парче за да се задржи топло во оваа студена есен и зима сезона. ♥ Натпревар - Ова топло отвори пред cardigans џемпер е тренди и разноврсна, совршено се спарите со некој цврст основните т-маица, тесни фармерки, leggings, фустани, чевли или патики leggings панталони. ♥ Женска кимоно јакна, буци поврзана јакна џемпери да одговараат на вашите било тимови и да се заврши чисто дневен изглед.нејзините лабава одговара стил не ги собереш на сликата,и погодна за луѓе од сите возрасти. ♥ Повод - На буци плетени cardigans е погодна за секојдневно носење, канцеларија, училиште, забава, одмор, на отворено, на пикник, на улица, итн.Слој во текот на само за било блузи, кошули, legging, и ќе остане пријатна и симпатична.

Главните карактеристики

Избор на клиент