.

.

Дрво-Слободен Честитки Симпатична Розова и Портокалова Цвеќиња од страна на Школка Rummel 16 Унца Подмолна Патник Двојно Ѕидови Кул Чаша со Обновливи Слама

Дрво-Слободен Честитки Симпатична Розова и Портокалова Цвеќиња од страна на Школка Rummel 16 Унца Подмолна Патник

DEN 303.60

Пристапност
Во достапна форма

Квалитетот 16 унца двојно ѕидови акрилик кул чаша со обновливи слама.BPA Free и Предлог 65 согласност.За ладни пијалоци само - отпорен на кондензација.Миење на рацете се препорачува.Тешко да се најде Симпатична Розова и Портокалова Цвеќиња уметност од страна на Мишел Rummel.Дрво-Слободен Честитки стреми да се користи најмногу еко пријателски материјали и процеси е можно.Печатени и собрани во САД, Дрвото-Слободен Честитки 16 Унца Подмолна Патник Двојно Ѕидови Кул Чаша со Обновливи Слама е vibrantly печатени со тешко да се најде Дизајнер тематските уметност од страна на Мишел Rummel и е одлична за секојдневна употреба.Тоа е обновливи затоа елиминирање на било расположливиот хартија или styrofoam куп отпад.BPA free и Предлог 65 согласност, оваа прекрасна и издржливи акрилик Кул Првенство доаѓа со обновливи слама, отпорен на кондензација и има 16 унци на вашиот омилен ладни пијалоци; миење на рацете се препорачува.Ова го прави совршен подарок или сувенир за секојдневна употреба.Зачувај дрвја, се шири радост, купи Дрвото-Слободен Земјата-Пријателски Подарок денес.

Главните карактеристики

Избор на клиент