.

.

Дрво-Слободен Честитки Beagle од страна на Џон В Златна Подмолна Патник Двојно Ѕидови Кул Чаша со Обновливи Слама, 16-Унца

Дрво-Слободен Честитки Beagle од страна на Џон В Златна Подмолна Патник Двојно Ѕидови Кул Чаша со Обновливи

DEN 303.60

Пристапност
Во достапна форма

Квалитетот 16 унца двојно ѕидови акрилик кул чаша со обновливи слама.BPA Free и Предлог 65 согласност.За ладни пијалоци само-отпорен на кондензација.Миење на рацете се препорачува.Тешко да се најде Beagle уметност од страна на Џон В Златна.

Главните карактеристики

Избор на клиент