.

.

Сет 2 парчиња Лебди Агол Ѕид Рек Организатор Браун Полица Institu Лебдат-Полици Ѕид Оркестарот Спална соба Оркестарот Лебди Полици Бања Складирање Ѕид Полици Агол Пол?

Сет 2 парчиња Лебди Агол Ѕид Рек Организатор Браун Полица Institu Лебдат-Полици Ѕид Оркестарот Спална соба Оркестарот

DEN 2044.80

Пристапност
Во достапна форма

Изработени од МЕДИЈАПАН & Ламинатни Бања полици Лебди полици за ѕид Виси полица Кујна складирање Агол полици Ѕид оркестарот за спалната соба Растенијата полица на Ѕидот оркестарот за дневна соба Полици за спалната соба.Полица доаѓа со загради, и заградата само одговара за 90 степени десен агол Мали публикации Виси полици Стан оркестарот Индустриски полици Виси полица Селски бања оркестарот Ѕид организаторот.Креативен дизајн и простор за заштеда на енергија решение за мали области за Складирање полица.Спецификации : 1. Боја : Кафена 2. Број на Полица : 2 3. Страна на Екранот : природни 4 линија. Држи до 7.7 lbs(3.5 кг) 5. Страна Должина : 15.75" x 11" x 11".

Главните карактеристики

Избор на клиент