.

.

WZMDHB 3D Ноќта Светлина за Детска Спална соба Мозокот Шема Led Илузија Маса Маса Светилка 16 Бои со Далечински Управувач, Декор Барање Роденденски Подароци за Деца, Момч?

WZMDHB 3D Ноќта Светлина за Детска Спална соба Мозокот Шема Led Илузија Маса Маса Светилка 16 Бои со Далечински

DEN 2128.80

Пристапност
Во достапна форма

3 D ВИЗУЕЛИЗАЦИЈА : 3 D модел дизајн/ LED светло доаѓа со мека, униформа, не-треперење на светлината,а станот што го направија со 3d технологија за да се покаже на оптички неверојатни 3d илузија.ги задоволува секој човек е поинаков чувствителност на светлина, употреба на високо квалитетни LED светлина која не е безопасно да детските очи, да обезбеди деца слатка и топлина ноќ. Издржливи со 10000hours животен век на Led диоди.Светлината Спецификации : Моќност : 3 WVoltage : 5 VBase големина : aprox 87*87*35mm Package големина : aprox 22*15*5.Напојува преку USB кабел или со 3 АА батерии(не се вклучени).5 cm Tips : 1 : ве Молиме откине заштита филм од акрилик панел пред употреба.Мека светлина не е штетно за очите.КРЕАТИВНА ДЕКОРАЦИЈА : 3 D визуелна уметност ефект.Пакувањето се вклучени : 1 x акрилик panel1 x ABS Base1 x 24-копче remote1 x USB cable1 x Корисникот manual Any проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво, така што ние може да обезбеди најдобра услуга за вас. Ново надградба, доаѓа со IR-далечински контролирани во рок од 24 Копчиња вклучувајќи 16 чиста бои се опционални,4 динамички режими на блицот(Флеш/Storbe/Втора/Мазна) и луминозноста прилагодливи.Убаво светло декорација за роденден, свадба, божиќ, велигден,крштевки и на сите страни.3 D светилка е најдобриот роденден,Божиќ и празник подароци за момчиња, Девојки и деца,тоа може да создаде изненадени 3 D визуелни ефекти(навистина не 3 D)преку акрилик панел.Идеален Подарок и Најдобри Оркестарот за деца девојчиња момчиња и возрасни,мајки ден роденден, и свадба годишнината.ФАНТАСТИЧЕН ПОДАРОК : Спакуван во исклучителен подарок кутија.И тоа ќе ви донесе топла и слатка атмосфера во текот на ноќта ,ПРЕДВОДЕНА илузија светла ќе додадете забава во вашиот живот. Safty и Енергија-saveing со ниска моќност за 0.ДВОЈНА МОЌ на ВЛАДАТА : во Нашите ноќ светлина, може да се напојува со 3 * АА батерии(не се вклучени) или USB кабелот е поврзан, компатибилен со било USB напојување порта, како на пример, Лаптоп, Компјутер, USB Напојување Банка, дома USB Адаптер итн.Карактеристики : 1.така што можете да го користите како декоративни ламби, или како ноќни ламби.3 D визуелен ефект. Пријателски за деца,на акрилик панел е силна и тешко, не е кревка. 3 D илузија светилки е прекрасен подарок избори за festvals без разлика Роденден на Божиќ или Нова Година 8.

Главните карактеристики

Избор на клиент