.

.

DDGD Велосипед Ѕид Куки, Велосипед Ѕид Складирање Закачалка, Погодна за Внатрешна Кабини Гаражи Лесно Суспензија (со Завртки, Црна)

DDGD Велосипед Ѕид Куки, Велосипед Ѕид Складирање Закачалка, Погодна за Внатрешна Кабини Гаражи Лесно Суспензија

DEN 846.96

Пристапност
Во достапна форма

Велосипедот таванот закачалка многу совршен, може да mneet вашиот складирање потреби.Кога не се користи велосипед, гаража организиран велосипеди може да ви помогне да го подигнете велосипед да се направи повеќе подот.Парична казна изработка, само треба да ги приложи кука да велосипед, лифт и заклучување.Појас макара систем за лесно лифтови велосипед и долго јаже прави инсталација доволно висока за да 12ft.Направен од висок квалитет на алуминиум материјал, цврсти, трајни и долг животен век.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Од Типот : Велосипед За Пропелер Материјал : Алуминиум Легура Боја : Црна Количина : 1 Постави Лимит На Тежина : 50 Килограми Тежина : Околу. 1580g Подарок : Црно Јаже Пакет Листа : 1 х Сет на Велосипед Закачалка(Подарок на Црно Јаже)1 x Собранието Drawing1 x Сет на Завртка.

Главните карактеристики

Избор на клиент