.

.

DECFLO Оџак Четка, Оџак Издржам Електрични Ротациони Вежба Вози Убедливо Cleaning Tool Колекции со Најлон Флексибилни Прачки (6 Прачки)

DECFLO Оџак Четка, Оџак Издржам Електрични Ротациони Вежба Вози Убедливо Cleaning Tool Колекции со Најлон Флексибилни

DEN 1096.80

Пристапност
Во достапна форма

1. Големината и Пакет : 39.3 инчен x 6 прачки. 15.8 инчен дијаметар наежвам.Хексадецимален алатка.Вежба адаптер. 2. Материјал : Род направени од армирано-најлон,еластична и хемиски отпорни.Наежвам направени од високо засилен најлон string,посебно остар остро правоаголна форма, со што издржам повеќе ефикасност. 3.Електрични Вежба Погон : На вежба адаптерот може да се користи за да се поврзете прачки со електрична вежба.Со помош на голема ротациона сила, на влакната може да се отстрани, дури и најтврдоглавите се наталожуваат flue или оџак.Помага во спречување на flue пожари. 4. Лесно да се соберат и расклопување.Лесно можете да поврзете повеќе оџак чистење прачки да се прошири на вашиот стигне со себе.Чистење на вашиот шпорет со себе и да заштедите пари. 5.100% Гаранција : во Текот на гарантниот период , ние ќе го поправи или да го замени било делови се докаже да биде неисправен или да го замени целиот производ.Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да се чувствуваат слободни да се испрати назад до нас за наплата.

Главните карактеристики

Избор на клиент