.

.

Ѓубре Цевка Вратата Снабдување Челик Оџак Четка Главата Двојна Спирала со Јамка (6 Инчи, Плоштад Челик)

Ѓубре Цевка Вратата Снабдување Челик Оџак Четка Главата Двојна Спирала со Јамка (6 Инчи, Плоштад Челик)

DEN 672.00

Пристапност
Во достапна форма

ПРОФЕСИОНАЛНА ОДДЕЛЕНИЕ : Беспомошна челик влакната се користат за чистење на јаглен и soot од ѕидани flues и chimneys.СИЛНА : Тешки двојна спирала поцинкуван челик матични за долгорочната трајност.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Дизајниран за професионалци да се направи чистење на оџакот лесно.ОГАН ПРЕВЕНЦИЈА : Рутински оџак чистење помага во спречување на пожари.ГОЛЕМИНА : 6 Инчен со 1/4 Инчи машки цевка теми за употреба со прачки (Прачки се продава одделно).

Главните карактеристики

Избор на клиент