.

.

LAYOUNG [Привлечат Мажите] Pheromone Исполнет Парфем За Жени Посилна Формула

LAYOUNG [Привлечат Мажите] Pheromone Исполнет Парфем За Жени Посилна Формула

DEN 1198.80

Пристапност
Во достапна форма

Дискретни Пакување - Нарачки ќе биде предаден во обична дискретна пакување кутија.Американски Производ - со гордост се Направени во САД.УПОТРЕБА - за Секојдневна употреба.Формулацијата - Формулиран за да привлечат Мажи.Шише и Сила - 1 мл шише, 45mg Феромони и Окситоцин.Уживаат Во Љубовен Живот Што го Заслужуваат LAYOUNG парфем е формулиран за да привлечат мажите за жените се Привлечат Мажите за жените 45mg pheromone концентрација Формулиран со највисок квалитет феромони Ароматични Цвеќиња Овошен мирис долготраен мирис Направен во САД 1oz TSA Патување-Одобрени.

Главните карактеристики

Избор на клиент