.

.

Wantdo Девојка е Отпорен на Вода Зимско Палто Топло Изолирани Поместена Puffer Јакна со Аспиратор

Wantdo Девојка е Отпорен на Вода Зимско Палто Топло Изолирани Поместена Puffer Јакна со Аспиратор

DEN 1535.76

Пристапност
Во достапна форма

За дополнителна топлина и вода-отвратителен заштита во зимски средини, се фатил за Wantdo Девојки Puffer Јакна и никогаш не гледај назад.Оваа Wantdo деца' топло руно наредени јакна, исто така, помага да прахосвам влага и пот побрзо и да останат топли и суви во текот на целиот ден долго дури и под магливата или влажни услови.Тоа исто така е опремен со топла худ, кој го штити вратот, лицето и ушите од лути правец.На руно поставата и дебели соочи се во оваа puffer грбот може да се задржи што потопол и посува.Wantdo Девојки Водоотпорен Puffer Јакна Топло Зима Паркови.Светло-како одраз лента на овој девојки puffer јакна за девојки ви помогне да се задржи безбедност во темни услови.Оваа Wantdo puffer јакна за девојки има трајни школка ткаенина и заштитен слој, кој штитови против триење и солзи.Клучни Карактеристики за Секојдневно Носење.Патент затворање.Уникатен дизајн на еластична манжетни води снег надвор од вашиот ракавите и да се задржи вашите раце потопол и посува.Секое дете заслужува Wantdo зимска јакна дека останува во совршена форма и облик за долго време.Уживаат во возбудата од се случува на отворено во зима, со Wantdo девојки водоотпорен и windproof зима puffer грб.Страна-се мијат и во Машина перат.Неспоредлив Удобност s puffer јакна за девојки ви помогне да се задржи безбедност во темни услови.Оваа Wantdo девојки quilted меур јакна е направен од pongee ткаенина, која е водоотпорен, windproof, издржливи и отпорни на абразија.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.

Главните карактеристики

Избор на клиент