.

.

MUNBYN Андроид Безжична Bluetooth Термички Печатач со футрола, Преносни Мини 2 Инчи 58mm Бил Приемот Печатач Impresora térmica, Термички ПОС Печатач Поддршка ESC/ПОС/Star Команда

MUNBYN Андроид Безжична Bluetooth Термички Печатач со футрола, Преносни Мини 2 Инчи 58mm Бил Приемот Печатач

DEN 1718.40

Пристапност
Во достапна форма

【Долго Standby-за време】Мини Bluetooth печатач вграден-на полнење 1500m Ah литиум-јонска батерија, времето на мирување може да достигне 5 - 6 дена, со авто-спиење функција, авто-разбуди функција, и батерија-јачина на звук за потсетник. 【Софтвер Поддржани】Мобилни термички печатач ја поддржува услугата Loyverse, i REAP, Casier Stock, Kyte, Pozool, Express Expense (прилагодено приемот создателот - 50+ приемот стилови) за Андроид уреди само. 【Широка Примена】Овој Bluetooth печатач може да се користи со Android 4.0 IR, IRCOMM договор, или ПОС SPP договор, итн.Тоа ги исполнува такси записи, административни такси приходи, пост приходи, ресторан наредби, и онлајн плаќање печатење. 【Употреба Удобно】безжичниот приемот печатач ја поддржува услугата Android уреди со ESC/ПОС/STAR команди, доаѓа со случајот и lanyard, лесно е да се носат и да се справи.Што повеќе, можете да го користите со 58mm термичка хартија, не треба мастило или лента, чиста и уредна.Па тоа е идеален за долги или отворено бизнис. 【Топло Совети】не работи со i OS уреди како i Pad, iphone.НЕ Поддржуваат Плоштад, Gloriafood, Doordash, Grubhub, Tab Shop лајт, Детелина, Отворете Маса, O3 POS, Mobi POS Лајт, и Kasse Брзо/Pay Pal/Intuit Gopayment/Shopify/Кредитна Картичка Читач/населат/File Maker.Ве молиме потврдете го со нас ако тоа го поддржува вашата апликација пред цел.

Главните карактеристики

Избор на клиент