.

.

Кат Светилка со Полици Модерниот Канцеларија Архитектурата на Модерната LED Полица Светилка со USB Порта, Агол Чување на Екранот Стои Ламба за Дневна Соба, Спална соб?

Кат Светилка со Полици Модерниот Канцеларија Архитектурата на Модерната LED Полица Светилка со USB Порта, Агол

DEN 1727.76

Пристапност
Во достапна форма

【Чување & Display】Производ Големина е 10.Додадете инстант стил на било спалната соба или дневна соба со ставање на овој кат светилка во вашата спална соба, дневна соба, канцеларија или дома.Издржливи, високо-квалитетен материјал за подолг живот и беспрекорен изглед.Можете лесно може да се прилагоди 3-ниво на осветленост само од страна на оперативниот далечинскиот управувач.Овој висок светилка има 3-слој здрав одбор.Еден практичен и dimmable полица стои светилка може да ги исполни вашите многу барања за осветлување.Во споредба со други слични производи, што ќе те спаси од 30% проценти од инсталацијата време.Ги пробате, без ризик и да ги види заличи вашиот живот за годините што доаѓаат.Тоа е многу погодна како подарок за Денот на Мајката, Денот на Благодарноста, или Божиќ.【2 USB Порти】 модерната подот светилка има 2 USB порти на кои може да се наплаќаат 2 уреди како мобилни телефони, таблет или bluetooth звучници во исто време.Ова ќе го намали збунетоста на полнење кабли во дневна соба, спална соба и во заводот, и да се подобри удобноста на животот и работата.СОВРШЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ ВО СПАЛНА ИЛИ ВО ДНЕВНА СОБА КАКО ПУБЛИКАЦИИ СВЕТИЛКА . 【Разноврсна Стил】 современата застане светилка натпревари азија, средниот век модерен, рустикален, земја и farmhouse оркестарот благодарение на нејзината различни светлосни ефекти и едноставни линии.Придружните пакет доаѓа со алатки потребни за собрание и упатството содржи текст чекорите за инсталација.2 во x H : 63 in2 USB порти : Можете да го полните два уреди во исто време.Топло Совет : ве Молиме да се стегне секој пост да се задржи на целиот светилка стабилна.Па може да се користи како агол светилка за да ги красат вашата дневна соба или како слаби со ноќната ламба да ви донесе живот погодност.И тоа има 3-начин dimmable функција.HDHFURIXLJJUU Полица Подот Светилка - Светло до вашиот life Switch Стил : Повлечете Chain Storage Полици Мерки : L : 10.Тоа е многу погодна како подарок за Денот на Мајката, Денот на Благодарноста, или Божиќ.Тоа е многу погодна за спалната соба, дневна соба, читање соба, канцеларија, студија, гостинската соба, den, dorm соба, foyer, или каде што треба топла светлина и shelving.Ова е совршена комбинација на ноќни табела, табела светилка.Лесно Собранието.

Главните карактеристики

Избор на клиент