.

.

Стариот Гроздобер Cromwell Стил Леано Железо & Месинг Спални Бања Rim Latch Поставите Заклучување

Стариот Гроздобер Cromwell Стил Леано Железо & Месинг Спални Бања Rim Latch Поставите Заклучување

DEN 372.00

Пристапност
Во достапна форма

✅ Тоа е двојна раце и thumbnail rim latch со рака на возраст заврши. ✅ Секој заклучување рака е завршена и е доставена со заклучување задржи. ✅ На Викторија latch е леано железо со месинг фитинзи. ✅ Идеален за употреба на тоалет и бања. ✅ ВИДЕТЕ ПОДОЛУ ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ. ~Cromwell Дизајн ~ Леано Железо & Месинг Rim Latch го Поставите Ова леано железо Cromwell стил, е двојна раце и thumbnail rim latch со месинг фитинзи во рака, на возраст од заврши.Заврши со итна порака, олеснување на пристапот надвор од собата, што го прави идеален за употреба на тоалет и бања вратата.Секој заклучување рака е завршена и е доставена со заклучување задржи. - Тоа е реверзибилна answer : ___________________________ NOTE : Сите големини се прибл.Спецификации : · Ширина : Тело 123mm - Ги 24mm · Висина : Тело 108mm - Ги 99mm · Длабочина : 27mm.

Главните карактеристики

Избор на клиент