.

.

Јулија Коса 10A Откачен Кадрава U Дел Перики Човечка Коса за Црните Жени , Бразилецот Glueless Кадрава Upart Перика У Облик Клип во Половина Перика 180% Густина Природни Црна ?

Јулија Коса 10A Откачен Кадрава U Дел Перики Човечка Коса за Црните Жени , Бразилецот Glueless Кадрава Upart

DEN 2637.60

Пристапност
Во достапна форма

тоа може да се користи за долго време и постојано се, исто така, изгледа повеќе природни, се чувствува помека и помазна од други перики.5 инчен) 3 чешли на предната страна и два страна и назад.Без Лепак И Без Да Се Шие Во.Дише & Удобно.Перика Боја : Природна Црна Боја може да се бојадиса и избелени. 【Пакет & политика на Враќање】 : пакетот вклучува 1 Единица u дел перика со Повеќе подароци. 【Погодна за секој Прилики : 】 : На откачен кадрава u дел перики погоден за лица, дневен стилови, шопинг и свадба. 【Лесно да се носат】 : Без Лепак Не Шие во Почетник Пријателски,Повеќе convinient и брзо да се носи и додадете коса волумен од едно парче клип во екстензии. 【U Дел перика Структура】 : U Дел човечка коса Половина Перика целосна главата.Брзо И Лесно Да Се Носат Носат & Оди Супер Безбеден.почетник пријателски wig2.Перика Боја : Природна Црна Боја може да се бојадиса и избелени.1 X4inch U Дел Човечка Коса, Перики со 3 клипови и 1 Прилагодливи Рака, Може да се Поправи Косата Перика Добро.Носат & Оди Супер Безбеден.Може да се прилагоди со ремени.Перика должина : 14 инчен, 16 инчи и 18 инчи, 20 инчи, 22 инчи, 24 инчи.Ако не ви се допаѓа перика, Ние прифаќаме врати додека перика е ново.5 инчен) 3 чешли на предната страна и два страна и назад.Медиум капа големина погодни за секоја глава големини.Целосен и Природен Изглед, Може да се Restyled и обоена, Може да се Направи конска опашка.Се вклопуваат совршено со вашата природна коса.Перика капа : медиум капа големина(обем : 22-22.Перика должина : 14 инчен, 16 инчи и 18 инчи, 20 инчи, 22 инчи, 24 инчи.【Бразилецот U дел кадрава перики】 : 10a u дел откачен кадрава перика се вклопуваат совршено со вашата природна коса.Јулија Повеќе Перики : u дел перики,Headband човечка коса, перики, HD чипка фронтален/чипка затворање човечка коса, перики ,нагласи мед русокоса чипка пред човечка коса перика, 5х5 hd чипка затворање тело бран кадрава коса и права коса, перика , u дел перика човечка коса, ombre нагласи пијано боја перика,13x6/13x4 чипка пред перики ,13x5/4x1 т дел чипка перики.Перика Име : човечка коса перика, U Дел перика не напушти, кадрава U дел перика, половина перика glueless човечка коса перика за почетник .Без Лепак и Без да се Шие In Quick & е Лесно Да се Носат Носат & Оди Супер Secure Blend совршено со вашата природна hair Breathable & Comfortable No Порибување на Капа е Потребно Супер Природни Looking Wear & Оди Супер Безбеден.

Главните карактеристики

Избор на клиент