.

.

MUNBYN ПОС Приемот Печатач, 58mm Приемот Печатач, 2.28 инчен Безжичен Пренослив Мобилен Мини Bluetooth Термички Печатач Компатибилен со Android на Windows за Мал Бизнис, а Не Квадратн

MUNBYN ПОС Приемот Печатач, 58mm Приемот Печатач, 2.28 инчен Безжичен Пренослив Мобилен Мини Bluetooth Термички

DEN 1732.80

Пристапност
Во достапна форма

【Долго Standby-за време】Мини Bluetooth печатач вграден-на полнење 1500m Ah литиум-јонска батерија, времето на мирување може да достигне 5 - 6 дена, со авто-спиење функција, авто-разбуди функција, и батерија-јачина на звук за потсетник. 【Софтвер Поддржани】Мобилни термички печатач ја поддржува услугата Loyverse, i REAP, Casier Stock, Kyte, Pozool, Express Expense (прилагодено приемот создателот - 50+ приемот стилови) за Андроид уреди само. 【Широка Примена】Овој Bluetooth печатач може да се користи со Android 4.0 IR, IRCOMM договор, или ПОС SPP договор, итн.Тоа ги исполнува такси записи, административни такси приходи, пост приходи, ресторан наредби, и онлајн плаќање печатење. 【Употреба Удобно】безжичниот приемот печатач ја поддржува услугата Android уреди со ESC/ПОС/STAR команди, доаѓа со случајот и lanyard, лесно е да се носат и да се справи.Што повеќе, можете да го користите со 58mm термичка хартија, не треба мастило или лента, чиста и уредна.Па тоа е идеален за долги или отворено бизнис. 【Топло Совети】не работи со i OS уреди како i Pad, iphone.НЕ Поддржуваат Плоштад, Gloriafood, Doordash, Grubhub, Tab Shop лајт, Детелина, Отворете Маса, O3 POS, Mobi POS Лајт, и Kasse Брзо/Pay Pal/Intuit Gopayment/Shopify/Кредитна Картичка Читач/населат/File Maker.Ве молиме потврдете го со нас ако пред цел.Со Возачот линк наместо на CD Возачот, и лесно да се користи.

Главните карактеристики

Избор на клиент