.

.

Merrell Мажите Moab Vertex Средината Водоотпорен Композитни Пети Wp Кт-Pewter

Merrell Мажите Moab Vertex Средината Водоотпорен Композитни Пети Wp Кт-Pewter

DEN 3358.80

Пристапност
Во достапна форма

Merrell М Одберете СУВА impermeable мембрана пломби од вода и ви овозможува влага избега.Водоотпорен кожа и текстил горниот со polishable пети.Rubberized мрежа глуждот горниот дел за поддршка и поголема трајност.

Главните карактеристики

Избор на клиент