.

.

3000mAh Li-ion Батерија за Замена за Bosch GDS 14.4 V-LI ГДР 14.4 V-LIMF TSR 1080-LI ГДР 14.4 V-LI GSB 14.4-2-LI 2 607 336 078 2 607 336 318 2 607 336 150 BAT607 2 607 336 740

3000mAh Li-ion Батерија за Замена за Bosch GDS 14.4 V-LI ГДР 14.4 V-LIMF TSR 1080-LI ГДР 14.4 V-LI GSB 14.4-2-LI

DEN 1897.20

Пристапност
Во достапна форма

Одговара Модел : GDS 14.4 V-LI ГДР 14.4 V-LIMF TSR 1080-LI ГДР 14.4 V-LI GSB 14.4-2-ЛИ.Дел Број : 2 607 336 078 2 607 336 318 2 607 336 150 BAT607 2 607 336 740. Спецификации : Капацитет : 3000m Ah, ПОТ : 43.2 Пот, Тип : Li-ion, Напон : 14.4 V. Квалификации : Сертифицирани со ISO9001, Ro HS, CE, UN38.3,и MSDS.По Продажба на Услуги : Ние и ветуваме на целосна наплата или Слободна Замена без Причина за 60 Дена. - Компатибилен Бренд : Bosch - Компатибилни Модели : GDS 14.4 V-LI ГДР 14.4 V-LIMF TSR 1080-LI ГДР 14.4 V-LI GSB 14.4-2-LI - Дел Број : 2 607 336 078 2 607 336 318 2 607 336 150 BAT607 2 607 336 740 2 607 336 224 BAT607 G 2 607 336 077 BAT614 G 2 607 336 600 2 607 336 607 BAT614 2 607 336 608 2 607 336 234 СОВЕТИ : ве Молиме бидете сигурни дека моделот и дел број одговара на вашиот основно батеријата пред да ја купите.Ако не сте сигурни,pls-маил до нас,Ние може да понуди валидна предлог.За НАС : Ние сме професионални батеријата снабдувач.Ние нудиме повеќе од 10.000 видови на батерии, за дигитални фото апарати, camcorders, PDA, MP3 плеери, преносни Двд-а, тетратки & лап-топ компјутери, GPS, Мобилни / Мобилни телефони, итн.Било какви прашања, ве молиме испратете e-mail на нас.ние ќе ви даде професионален предлози.

Главните карактеристики

Избор на клиент